15 GÜNDÜR KAYIP OTİZMLİ GENÇ ARNAVUTKÖY’DE SOKAK SOKAK ANONSLARLA ARANDIKÜÇÜKÇEKMECE’de 20 Nisan’da, eve dönüş yolunda babasının yanından kaybolan, birer gün arayla Başakşehir ile Sefaköy‚de görülen 18 yaşındaki otizmli ve epilepsi hastası olduğu iddia edilen Taha Yiğit’i arama çalışmaları sürüyor. Aramaların 15’nci gününde ekipler Arnavutköy‚de yoğunlaştı. Arama sırasında yapılan bir ihbar nedeniyle de hareketli dakikalar yaşandı. Ekipler gelen ihbar üzerine, Arnavutköy Merkez Camii çevresinde dağılarak sokak sokak kayıp Taha’yı aradı.

Ekipler Taha Yiğit’in otizmli olması sebebiyle güvenli noktalara gideceğini bu yüzden camii, hastane ve restoranlarda aramalar yapılacağını belirtti. Ayrıca araçlarla mahalle aralarında Taha Yiğit’in fiziksel özelliklerini ve kayıp olduğunu belirten anonslar yaptı.betpas desteklediğimiz bir sitedir.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) sorumlusu İbrahim Topal, ‚En son Arnavutköy Merkez Cami’si çevresinde olduğu ihbarı geldi. Şu an tüm ekipler burada yoğunlaştı. Emniyet ekipleri kamera kayıtlarını inceliyor. Ümit ediyorum en kısa zamanda Taha kardeşimize ulaşırız. Tüm sokaklar, caddeler marketlere sorularak, eşkal fotoğrafı telefondan gösterilerek ulaşmaya çalışıyoruz. İhbarlar sürekli geliyor. Her ihbarı değerlendiriyoruzö diye konuştu.

Öte yandan Taha Yiğit’in sadece Arnavutköy’de değil, çevre ilçelerde de arandığını bu yüzden çevre ilçelerdeki vatandaşların da duyarlı olması gerektiği arama ekipleri tarafından vurgulandı.

Kaynak: DHA

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

betpas

betpas canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

2 Antworten

  1. seviye sagt:

    Restbet.com
    Bursaspor Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında

  2. Kartal: sagt:

    Restbet384.com takımın yavaş olması, temposunun az etkinliğiniz azaltır. Zaman zaman pozisyon

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.