betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasBETBOO262.COM – LEBRON: ‘MOREY, ÇİN KONUSU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAYABİLİR’Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey’nin Hong Kong’taki protestocuları destekleyen bir tweet’i retweet etmesiyle ilgili, Morey’nin Hong Kong’daki durum hakkında “bilgi sahibi olmayabileceğini” söyledi.

LeBron, NBA ile Çin arasındaki gerginlik hakkında bir süre geçtikten sonra konuşma kararı aldı.

James şu ifadeleri kullandı:

“Daryl Morey ile sözlü bir tartışmaya girmek istemiyorum, ama mevcut durum hakkında bilgi sahibi olmadığına ve konuştuğuna inanıyorum. Ve birçok insan yalnızca maddi değil, fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak da zarar görebilirdi.”

“YANLIŞ BİLGİLENDİRİLMİŞ OLABİLİR”

James daha da ileri giderek, Morey’nin durum üzerinde “yanlış bilgilendirildiğine” inandığını ekledi:

“Yanlış bilgilendirildiğine ya da durum hakkında gerçekten bilgi sahibi olmadığına inanıyorum ve öyleyse de, öyle olsun. Hiçbir fikrim yok, bu sadece benim düşüncem. Çünkü bir şeyler söylerken ya da bir şeyler yaparken, bunu yapacaksanız bundan etkilenebilecek insanların, ailelerin ve bireylerin olabileceğini biliyorsunuz. Ayrıca, sosyal medya her zaman işler için de uygun bir yol değildir. Ama bu sadece benim inancım.”

“SONUÇLARI DÜŞÜNÜP HAREKET EDİLMELİ”

James daha sonra attığı iki tweet ile yaptığı açıklamaları Twitter’da netleştirmek istedi:

“Atılan tweet’in sonuçları ve yansımaları hakkında herhangi bir değerlendirme olduğuna inanmıyorum. İçeriği tartışmıyorum. Diğerleri bunun hakkında konuşabilir.”

“Ekibim ve bu lig zor bir hafta geçirdi. İnsanların bir tweet’in ya da ifadenin, başkalarına neler yapabileceğini anlamaları gerektiğini düşünüyorum. Kimsenin durup ne olacağını düşünmediğine inanıyorum. Göndermek için bir hafta bekleyebilirdi.”

Betboo262.com yenilenen giriş adresi olarak belirlendi. betpas bahis oynama sitesini de kesinlikle öneriyoruz.

BETBOO262.COM – LEBRON: ‘MOREY, ÇİN KONUSU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAYABİLİR’


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

6 Comments on BETBOO262.COM – LEBRON: ‘MOREY, ÇİN KONUSU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAYABİLİR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: