betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasBETBOO474.COM – TOWNS VE EMBİİD, BİRBİRLERİNE GİRDİLER!Philadelphia 76ers pivotu Joel Embiid ve Minnesota Timberwolves pivotu Karl-Anthony Towns, dün gece Philadelphia’daki maçın üçüncü çeyreğinde kavga ettiler.

Birbirleriyle trash-talk geçmişi olan iki uzun, Sixers hemen hızlı hücumda sahanın öbür tarafında bulunurken, pota altında birbirlerine girdiler. Towns’ın bir yumruk attığı fakat kaçırdığı, sonra Embiid’in kafasını kolları arasına aldığı görüldü.

Mücadeleleri sırasında bir noktada Embiid’in, 76ers antrenörü Brett Brown ve oyuncuları kavgayı ayırmak için araya girerken baş parmağını Towns’ın sağ gözüne sokarken görüldü. Oyuncular ayrılmadan önce, hala ayakları üzerinde boğuşuyorlardı.

Bir video incelemesinden sonra, Embiid ve Towns oyundan atıldı.

“BEN ASLANLARIN ARASINDA BÜYÜDÜM”

Brown, maçtan sonra Embiid’in uzaklaştırma cezası alacağından endişe duymadığını, atılan herhangi bir yumruk görmediğini ve kavgayı Embiid’in başlatmadığını söyledi.

Daha sonra Embiid, Twitter hesabındaki bir tweette durumu “Harika bir takım galibiyeti! Ben aslanların arasında büyüdüm ve bu gece üzerimden bir kedi çektiler.” şeklinde yorumladı.

“İNSANLARIN KAFASINA GİRMEYİ SEVİYORUM”

Embiid, Towns ile aralarındaki kavgada, maç içindei herhangi bir olayın etken olmadığını ve “bir anda olduğunu” söyledi:

“Sanırım alçak postta, önceki üç pozisyonda bir sürü şey görebilirdiniz. Ben istediğimi yapıyordum, sonra da bilmiyorum, sanırım son pozisyonda onların top kaybı yapmalarını sağlamıştık. Benim de elim yukarıdaydı, birbirimize dolanmıştık. Sonra da üstüme çullandı ve birbirimizi tuttuk. Ama basketbol bu. Bu iyi olduğum bir şey ve insanların kafasına girmeyi seviyorum.”

Towns ise detaylara girmeyerek, kavga ile ilgili sorulara “Rekabeti yüksek bir maçtı” yanıtını verdi.

Wolves guardı Jeff Teague, Towns için “Bu gece gördüğünüz gibi, Towns artık çok hararetli. Geçen yıl bunu yapar mıydı ya da yapmaz mıydı bilmiyorum, ama kendisi burada bir şeyi belli etmek istedi. Bence bu gece yüreğini gösterdi. Ben onun yanındayım.” açıklamalarını yaptı.

Gerçekleşen itişip kakışmanın ortasında, Embiid’in takım arkadaşı Ben Simmons, Towns’ı tutmak için boğazına sarıldı. Towns’ın yerdeyken bu sırada elini yere vurarak tepki gösterdiği farkedildi.

Simmons, bu durumu “Takım arkadaşımın iyi olduğundan emin olmak içindi. Her zaman takım arkadaşımın arkasındayımdır.” şeklinde yorumladı.

“BEN SAKİN KALMAYA ÇALIŞTIM, ATILMAMALIYDIM”

Embiid, olaydaki rolü için atılmayı beklemediğini söyledi:

“Yaptığım tek şey bu durumda olabildiğince sakin olmaya çalışmaktı. Şahsen, hiçbir yumruk atmadım, bu yüzden atılmamalıydım. Ama bana hafif gelen bir şeyleri geçmişte geçersiz kılmışlıkları da vardı, bu yüzden umarım doğru şekilde geçersiz kılarlar, ama beklemiyorum.”

Philadelphia, Minnesota’yı 117-95’i mağlup ederek sezona 4-0 başlamış oldu. Embiid ve Towns’ın kavgası sırasında, Sixers 20 sayı öndeydi.

Embiid sadece 20 dakika oynadı ve Philadelphia için 19 sayı üretti. Towns ise 23 dakikada 13 sayıdaydı.


BETBOO474.COM – TOWNS VE EMBİİD, BİRBİRLERİNE GİRDİLER!


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

2 Comments on BETBOO474.COM – TOWNS VE EMBİİD, BİRBİRLERİNE GİRDİLER!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: