betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasBETPAS302.COM – MERİH DEMİRAL’DAN MARCHİSİO’YA TOKAT GİBİ CEVAP!Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeyinde YPG/PKK ve DAEŞ terör örgütleri tarafından oluşturulmaya çalışılan terör koridoruna karşı yaptığı Barış Pınarı Harekatı’na Juventus’un eski futbolcusu Claudio Marchisio’dan suçlayıcı bir instagram paylaşımı geldi.

Marchisio, “Anne Frank 1942 yılında tuttuğu günlüğünde ‘Dünyanın gitgide ıssız bir yere dönüştüğünü görüyorum; bir gün bizi de yok edecek olan fırtınanın yaklaştığını duyabiliyorum. Milyonların çektiği acıyı hissediyorum.’ demiş. Bugün, bundan tam 77 yıl sonra Türkiye, Suriye’deki Kürtleri bombalamaya başladı. Bu, tüm dünya toplumları için büyük bir utanç. Oradaki her kurbandan kendimizi sorumlu hissetmeliyiz” yazdı.

Merih Demiral ise Marchisio’nun bu paylaşımına karşılık olarak, “Türkiye ile Suriye sınırında terörist koridor oluşumu var. PKK/YPG kadınlar, çocuklar ve bebekler dahil 40 bin kişinin ölümünden sorumludur. Türkiye’nin misyonu, güney sınırımızda terör koridoru yaratılmasını engellemek ve 2 milyon Suriyeli’yi güvenli bölgeye yerleştirmek.” ifadelerini kullandı.

Merih demiral’ın bu paylaşımı dakikalar içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi.

Betpas302.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

BETPAS302.COM – MERİH DEMİRAL’DAN MARCHİSİO’YA TOKAT GİBİ CEVAP!


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

6 Comments on BETPAS302.COM – MERİH DEMİRAL’DAN MARCHİSİO’YA TOKAT GİBİ CEVAP!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: