betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasBETPAS303.COM – LAKERS, BU SEZON COUSİNS İÇİN KAPIYI KAPATMADI!Los Angeles Lakers’ın başantrenörü Frank Vogel’a göre, DeMarcus Cousins’ın bu sezon parkelere dönüşü bir olasılık olarak devam ediyor.

29 yaşındaki Cousins, sol dizindeki yırtılmış olan çapraz bağların onarılması için ameliyat edilmişti.

Boogie, bu yaz Los Angeles’a katılmak için bir yıllığı 3.5 milyon dolarlık bir imza atmış, ancak bir antrenman maçı sırasında sakatlanmıştı.

Vogel, şu şekilde konuştu:

“Bu konuda kapıyı kapatmadık. Sadece bekleyip göreceğiz. Uzun süren bu sakatlıklarla, aydan aya değerlendirme yapmak ve nerede olduğunu görmek zorundasınız. Ama onun olası bir dönüşüyle ilgili kapıyı kapatmadık. Genellikle birlikte seyahat etmediğimiz adamlar, uzun süre rotasyonda yer almayacak adamlardır. Ancak bununla ilgili son kararı henüz verdiğimizi sanmıyorum.”

Lakers, kendisinin pivot rotasyonundaki yerini doldurmak amacıyla Dwight Howard’ı kadroya katmıştı. Ayrıca, 10 Mart’a kadar yerine geçen bir oyuncuda kullanmaları gereken, 1.75 milyon dolarlık “disabled player extension”a (Cousins’ın maaşının yarısı) başvurmuş ve almaya hak kazanmışlardı.

BETPAS303.COM – LAKERS, BU SEZON COUSİNS İÇİN KAPIYI KAPATMADI!


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

7 Comments on BETPAS303.COM – LAKERS, BU SEZON COUSİNS İÇİN KAPIYI KAPATMADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: