betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasKLASBAHİS172.COM CANLI BAHİS OYNAMA SİTESİbetpas Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de büyük hayal kırıklığı yaratmasına rağmen yeni takımı Monaco’yla 4 maçta 3 kez fileleri havalandıran Islam Slimani önemli açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe’de sergilediği performansla eleştiri oklarını üzerine çeken Slimani yeni takımında göz doldurmaya devam ediyor.
4 maçta 3 gol atan golcü futbolcu Nice maçında bir de asist yaptı. Ayrıca Islam Slimani’nin 1 golü ise VAR tarafından iptal edildi.
Galatasaray’ın Monaco’dan Falcao’yu transfer etmesinin ardından Fransa ekibine katılan Cezayirli yıldız golcü açıklamalarda bulundu.
4 maçta 3 gol bir asist ile oynayan Slimani, ‘Zamanla daha verimli olacağız. Hocam benim özelliklerimi ve sahada beni nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. Bir oyuncu için bu çok önemli. Hocam bana güvenebileceğini biliyor. Ben buraya Falcao’yu unutturmaya gelmedim. Onun burada yaptıklarıyla beni karşılaştıramazsınız’ dedi.
L’Equipe Gazetesi’nin her hafta oyunculara verdiği oyların ortalamasına göre Islam Slimani, 10 üzerinden 7 puanla ligin zirvesinde yer aldı.

KLASBAHİS172.COM  CANLI BAHİS OYNAMA SİTESİ


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

4 Comments on KLASBAHİS172.COM CANLI BAHİS OYNAMA SİTESİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: