MEVSİMLİK İŞÇİLERE ÇADIR VE HİJYEN DESTEĞİGaziantep’in İslahiye ilçesinde faaliyet gösteren mevsimlik tarım işçileri için hazırlanan çadır ve hijyen setleri ailelere teslim edildi.

Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında getirilen şehirler arası seyahat kısıtlamalarında özel bir düzenlemeyle mevsimlik tarım işçileri kapsam dışına alındı. Tarımsal üretimin devamını sağlamak amacıyla gerçekleşen düzenlemenin ardından mevsimlik tarım işçileri tarım alanlarının yoğun olduğu il ve ilçelere yoğun bir şekilde yerleşmeye başladı. Aileleri ile birlikte tarım arazilerine giden işçiler, korona virüs öncesinde küçük ve dar çadırlarda kalabalık halde yaşarken şimdi ise alınan tedbirler kapsamında çadırların sayısı çoğaltıldı. Mobil banyo, mutfak ve tuvalet gibi desteklerin de verildiği mevsimlik işçilere hijyen seti de hediye ediliyor.

betpas önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitesidir.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen çadırların yine belediye ekipleri tarafından kurulmasının sevincini yaşayan işçiler, hem böyle bir zorlu süreçte üretim için çalışmanın hem de korona virüs salgını nedeniyle zorlu yaşam koşullarının biraz daha iyileşmesinin keyfini sürüyor.

Çadırın yanı sıra hijyen ve temizlik malzemeleri de dağıtılan tarım işçilerinin çocukları ise çadırlarda ve çadır önlerinde bir araya gelerek oyunlar oynuyor.

Diğerlerine göre daha büyük olan çocuklar ise hem kardeşlerine bakarken hem de çalışan annelerinin çadırlardaki temizlik gibi gündelik işlerini de yapıyor. – GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Betpas330.com

www.betpas330.com önerdiğimiz önemli bir sitedir.

betpas kayıt

betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas393 yeni adresi olarak belirtildi.

Eine Antwort

  1. kazandı sagt:

    Restbet387.com oyunun hakimi bizdik. Birçok gol girişimimiz oldu, öne geçtik. Bir

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.