betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasPASHAGAMİNG154.COM AZ EVVEL DEĞİŞTİbetpas ”HATALI BİR TRANSFER”
F.Bahçe nedense defans sorununu bir türlü çözemedi hocam. Sadık, Serdar ve son olarak Adil Rami’yi göbekte denediler olmadı, ne düşünüyorsunuz?

Adil Rami dünya çapıda bir kariyere sahip ama Fenerbahçe için çok hatalı bir transfer, dilerim yanılırım. Ozan Tufan ile Nabil Dirar kendi mevkileri olmadığı halde sağ ve sol kanatta umduğumdan çok başarılılar.

PASHAGAMİNG154.COM  AZ EVVEL DEĞİŞTİ


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

3 Comments on PASHAGAMİNG154.COM AZ EVVEL DEĞİŞTİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: