betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasRESTBET331.COM – ELJİF ELMAS ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA: ‘EN ZAYIF HALKA!’Napoli’nin SPAL ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maça ilk 11’de başlayan Eljif Elmas, tüm gazetelerden ‘eksi not’ aldı.

La Gazzetta dello Sport, Eljif Elmas’a 10 üzerinden 5 verdi. Açıklamada, “Sağ tarafta çaresiz kaldı. Ne pozisyon bulabildi, ne de rtim.” denildi.

Il Mattino’da da Eljif için 10 üzerinden 5 verilirken, “Dümdüz bir futbol oynadı. Ne hücumda iyiydi, ne de savunmad. Kurtic’in attığı golle büyük bir hata yaptı.” ifadeleri kullanıldı.

“NAPOLI’NİN EN ZAYIF HALKASI”

TuttoSport, Eljif’e 10 üzerinden 5.5 verirken, “Kurtic’in golünde çok büyük hata yaptı. Rakibe çok fazla boşluk verdi. Napoli’nin en zayıf halkasıydı. Değiştirilmesi doğru oldu.” yorumu yapıldı.

Corriere della Sera ve La Repubblica da Eljif’e 10 üzerinden 5 verdi.

RESTBET331.COM – ELJİF ELMAS ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA: ‘EN ZAYIF HALKA!’


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

6 Comments on RESTBET331.COM – ELJİF ELMAS ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA: ‘EN ZAYIF HALKA!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: