SAĞLIK BAKANI KOCA, 20 NİSAN’DA AÇILACAK BAŞAKŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ’NİN GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTISağlık Bakanı Fahrettin Koca, Avrupa’nın en büyük yoğun bakım kapasitesine sahip hastanelerinden İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi‚nin ilk etabının 20 Nisan’da açılacağını bildirdi.

Twitter hesabından İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’nin görüntülerini paylaşan Bakan Koca, şunları kaydetti:“Türkiye büyük sağlık yatırımlarına devam ediyor. Avrupa’nın en büyük yoğun bakım kapasitesine sahip hastanelerinden İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’nin ilk etabı 20 Nisan’da açılıyor. Sekiz ayrı hastaneden oluşan dev sağlık kompleksi, sağlık sistemimizin gücüne güç katacak.“betpas desteklediğimiz bir sitedir.

İlk etabının 20 Nisan’da hizmete alınması planlanan Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi’nde son hazırlıklar yapılıyor.

Bünyesinde 8 olağanüstü hastaneyi barındıran ve toplam 2 bin 682 yatak kapasitesine sahip olan bir milyon metrekarelik şehir hastanesinde, her branştan 708 poliklinik, uluslararası standartlara sahip 90 ameliyathane bulunuyor. Hastanenin yoğun bakım ünitesinde ise 456 yatak yer alıyor.

Ayrıca İstanbul’un birinci derece deprem bölgesinde yer alması nedeniyle deprem izolatörleriyle donatıldığı öğrenilen hastanenin, 20 Mayıs itibarıyla tam kapasite hizmet vermesi hedefleniyor.

Kaynak: AA

Betpas330.com

betpas330.com önerdiğimiz önemli bir sitedir.

betpas

betpas canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

2 Antworten

  1. tek sagt:

    Restbet385.com skorla kazanmayı başardı.
    Ankaragücü’ne galibiyeti getiren golleri Faty,

  2. Ali sagt:

    Restbet395.com basit olmaması lazım. Maç geride kaldı. Onun için söylenecek bir

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.