SELÇUK İNAN: HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞA HAZIRIMSelçuk İnan, sarı-kırmızılı taraftar grubu ultrAslan’ın maaşlar konusunda fedakarlık yapma önerileriyle ilgili çağrısına sosyal medyadaki hesabından yanıt verdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle zorlu bir süreçten geçildiğini aktaran Selçuk, „Bu sürecin yarattığı sıkıntılar, kulüpleri ve bütün futbol paydaşlarını yüksek kalitede ölçüde etkiledi. Geçmişte olduğu gibi kaptanlığını yapmaktan onur duyduğum Türkiye’nin en büyük camiası olan Galatasarayımız için bugün de her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Futbolcu kardeşlerimin de bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinden kuşkum yok. Sayın Başkanımız ve yönetim kurulumuzun takdir edeceği her türlü fedakarlık ve feragati yapmaya hazır olduğumu kamuoyunun ve büyük Galatasaray taraftarının bilgisine sunmak istiyorum.“ ifadelerini kullandı.betpas desteklediğimiz bir sitedir.

Tecrübeli futbolcu, vatandaşlara evde kalmaları çağrısında bulunarak, „Biz, üzüntülerde ve sıkıntılarda ortaklaşabilen bir milletiz. Bu salgını da hep birlikte mücadele ederek, dayanışma ruhuyla yeneceğiz. Bu vesileyle salgın nedeniyle hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalan acılı ailelerine sabır diliyorum. Tedavisi devam eden bütün yurttaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Evde kalın, sağlıklı kalın.“ şeklinde görüş belirtti.

Kaynak: AA

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

betpas

betpas canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

4 Antworten

 1. ihtiyacımız sagt:

  Restbet385.com “Kısa bir süre önce geldiler. Zaten 2 gündür bizimle

 2. kesildi sagt:

  Restbet385.com “Kısa bir süre önce geldiler. Zaten 2 gündür bizimle

 3. hata sagt:

  Restbet.com Santiago Vergini, F.Emre Ünver, Çağatay Yılmaz, Ali Akman

 4. Sergen sagt:

  Restbet388.com futbola. Gerçekten teknolojinin getirdiği büyük bir yenilik, büyük bir yardım.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.