betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasSUPERTOTOBET0297.COM – ŞENOL GÜNEŞ: ‘FRANSA’DA BERABERLİK İSTEMEM!’Arnavutluk engelini aşarak Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılma yolunda çok büyük bir engeli aşan Milli Takım’da Teknik Direktör Şenol Güneş iddialı açıklamalar yaptı. Tecrübeli hoca, yarın oynanacak Fransa maçı öncesi 3 puanı istediğinin sinyallerini verdi.

RAHAT BİR MAÇ OLACAK
Güneş, “Fransa maçında bize beraberlik yetiyor ama beraberlik istemem. Bizim takımımız da hiç berabere kalmadı. Fransa maçı rahat oynayacağımız bir maç olacak” dedi..

GERGİNLİK ARTTI AMA GÜLDÜK
Tecrübeli hoca, “Oyuncularımız bir an önce şampiyonaya gitmek istiyor. Arnavutluk maçı final gibi bir maçtı. Gerginliği artırdı ama kazandık” şeklinde konuştu.

FRANSA EVİNDE TEHLİKELİ
Güneş, Fransa’nın evinde tehlikeli olduğunu belirterek, “Arnavutluk maçı gergin geçtiği için oyun olarak çok iyi değildik. Fransa maçı inşallah daha farklı olur” dedi..

SAVUNMAMIZ ETTEN DUVAR
Elemelerde oynadığı 7 maçın 6’sında gol yemeyen Türkiye 55 takımlı eleme aşamasında en az gol yiyen 3. takım…
A Milli Takımımız başarılı savunmasıyla dikkat çekiyor. Avrupa Şampiyonası elemelerinde çıktığı 7 maçın 6’sında kalesinde gol görmeyen Ay-Yıldızlı ekibimiz 55 takımlı eleme aşamasının en iyi 3. performansını sergiledi. Türkiye yenilen gol karnesiyle milenyum çağının en iyisi durumunda. Millilerimiz çıktıkları 7 maçta 2 gol kalesinde görürken maç başına 0,29 gol yedi. Böylece A Milliler Belçika ve Ukrayna’dan sonra grup elemelerinde en az gol yiyen 3. ekip durumunda..

Supertotobet0297.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

SUPERTOTOBET0297.COM – ŞENOL GÜNEŞ: ‘FRANSA’DA BERABERLİK İSTEMEM!’


About BETPAS 406
betpas kayıt sonrasında %100 Hoşgeldin promosyonu kazanabilirsiniz. betpas 406 yeni adresi olarak belirtildi.

9 Comments on SUPERTOTOBET0297.COM – ŞENOL GÜNEŞ: ‘FRANSA’DA BERABERLİK İSTEMEM!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: